OpeningSpeljaar – LeidingBedankDag 2017/2018

Afgelopen weekend hebben we gezamenlijk met alle speltakken het nieuwe speljaar geopend, Met een groot spel dat zich in Zeelst heeft plaatsgevonden. De kinderen hebben een diefstal
in de blokhut die eerder door mensen uit Zeelst gedaan is op moeten lossen. Door langs veel plekken te gaan waar ze Hints hebben kunnen ophalen konden ze hun dader en het ‘wapen’ van de diefstal raden. Op veel plekken kregen de kinderen iets lekkers te snacken. Aan het einde van de middag hebben we het middaggedeelte voor de kinderen met een Marshmallow van het vuur afgesloten. Wij hebben deze dag gecombineerd met een leidingbedankdag, Dus alle leiding is ’s morgens voorzien van een luxe ontbijt voordat het middaggedeelte begon. In de avond hebben we gezamenlijk met alle Leiding ge-gourmet, Gevold door een Historische rondleiding door Zeelst van Zeelst Schrijft Geschiedenis. Na deze dag afgesloten te hebben aan een gezellig kampvuur willen we namens de organisatie alle kinderen een fijn nieuw speljaar toewensen!
Tot volgend jaar!

Webp.net-compress-image (1)

0 Shares