Welpenkamp 2016 – ‘Speurneuzen, Op zoek naar de Baron’

In de eerste week van de basisschool vakantie zijn de Welpen op zomerkamp geweest! De Welpen zijn afgereisd naar Eersel, waar het kampterrein op een open veld midden in de bossen lag. Nadat de papa’s en mama’s naar huis waren kwam er een echte detective vertellen dat de Baron der Sint Anthonius (waarvan de Welpen in 2015 de erfenis hadden verdiend) verdwenen was op zijn wereldreis! De Welpen besloten hierop om elke dag een ander werelddeel te bezoeken, en zo de Baron achterna te reizen. Na een reis door de bossen, langs de olympische spelen, het zwembad bij Ter Spegelt, een echte bonte avond en Irrland in Duitsland, hebben de Welpen uiteindelijk de Baron terug kunnen vinden! Als beloning kregen alle Welpen aan het eind van het kamp hun spoorzoek insigne uitgereikt van de Baron zelf.

We hebben een super leuke week gehad waarin we super veel hebben gedaan, iedereen zich super goed heeft vermaakt en we met zijn allen enorm veel hebben gelachen!

Welpenkamp 2016, groepsfoto Irrland

0 Shares