Hike & Seek

In het weekend van 18, 19 en 20 maart hebben de Pivo’s meegedaan met Hike & Seek 2016. Hike and Seek is een spannende waarbij je óf ongezien van punt naar punt probeert te lopen (hikers), óf met een vervoersmiddel naar keuze zoveel mogelijk van de lopende groepjes probeert te betrappen (seekers). Onze Pivogroep heeft meegedaan als hiker. De route die we liepen mochten we zelf bepalen. Vrijdagnacht hebben we gekampeerd op een van de kampterreinen in de omgeving. Over het hele spelgebied verspreid lagen checkpoints. Elk checkpoint leverde punten op. Ongezien moesten we van het ene naar het andere checkpoint te komen. Betrapt worden leverde strafpunten op. Zaterdagavond werd alles afgesloten met een grote feestavond op het hoofdkwartier dat dit jaar in het Drentse Ellertshaar lag.

collage hike and seek

0 Shares