Griezeltocht Zeelst 2016 – Den Vliegende Hollander

Op zaterdag 29 oktober werd de jaarlijkse griezeltocht van Zeelst weer gehouden. Net als voorgaande jaren hebben wij met onze scouting weer meegedaan als act in deze griezeltocht. Dit jaar hadden we als thema voor onze act: Den Vliegende Hollander.

Ik zal varen,

Pasen of geen pasen,

Storm of geen storm,

Verbod of geen verbod,

Ik zal varen al is dat het laatste wat ik doe,

IK ZAL VAREN!!!!!!

Kapitein Willem vander Decken was de kapitein van het spookschip Den Vliegende Hollander. In het laatste weekend van oktober was er een bijzondere expositie te bewonderen in blokhut ’t Jikt. Deze expositie draaide helemaal om Den Vliegende Hollander. Echter, sinds de opening van de expositie gebeurde er vreemde dingen.

Daarom heeft de gemeente uiteindelijk besloten om security neer te zetten voor de veiligheid van de bezoekers. Het betreden van de expositie werd afgeraden, maar ging je toch naar binnen dan was dat op eigen risico.

Dit hebben deelnemers aan de Griezeltocht geweten, als je eenmaal binnen was kwam je nooit meer normaal naar buiten!

Dit jaar hebben weer ongeveer 2000 mensen kunnen genieten van onze spannende griezel act. In ons foto-album zijn meer foto’s terug te vinden van deze geslaagde avond!

griezeltocht-2016-collage

0 Shares